Novinky

KARNEVAL V DRUŽINĚ

A jak to probíhalo? Den před karnevalem jsme si vyzdobili prostory družiny a nafoukli barevné balonky. Karnevalový rej začal úvodním tancem, po kterém se představily různé pohádkové bytosti a zvířátka. Následovaly hudebně – pohybové soutěže: tanec s balonkem mezi čely, židličkovaná a hry v družstvech. Vyvrcholením karnevalového odpoledne byla tombola, na kterou se děti moc těšily. Na závěr maškarního rejdění si všichni zatančili tanec Jede, jede mašinka.

Myroslava Sabadosh

NEJLEPŠÍ NA JABLONECKU

Napsali o nás. Naše škola je v první pětici škol, jejichž žáci zvládali za posledních pět let zkoušky jak z češtiny, tak matematiky s nejvyšší úspěšností v jabloneckém okrese! Více zde nebo na stránkách Jabloneckého deníku.

NAŠE HUDEBNÍ VÝCHOVA V ROZHLASU

Výuka hudební výchovy na 2. stupni pod taktovkou paní učitelky Romany Halamové se dostala do reportáže Českého rozhlasu Vltava! Více zde.

ŠACHOVÝ TURNAJ

V pátek 19.1. se odehrálo v Josefově Dole okresní kolo přeboru základních škol v šachu v kategorii 1.- 5.třída. 

ADVENT S FIALENKAMI

Dětský sbor Fialenky nám i veřejnosti zpříjemnil svými vystoupeními dobu adventní.

ŽÁKOVSKÁ SOUTĚŽ BUSINESS TALENT 2023

Podpořte náš tým žáků 8. ročníku v žákovské soutěži Business Talent 2023. Potřebujeme nasbírat co nejvíce hlasů, proto hlasujte a sdílejte! Hlasování končí již 26. 11. 2023! Více informací zde.

ŘEDITELSKÉ VOLNO PROSINEC 2023

Ředitelka základní školy PhDr. Janina Křimská vyhlašuje v souladu s § 24 zákona č. 561/2004 Sb. na čtvrtek 21. prosince 2023 a pátek 22. prosince 2023 ředitelské volno.

PODZIMNÍ VÝZVA PĚŠKY DO ŠKOLY!

Prvňáci krajskými přeborníky Libereckého kraje v podzimní výzvě PĚŠKY DO ŠKOLY! 

Akce Pěšky do školy jsme se poslední tři roky pravidelně účastnili s mojí třídou, ta ale letos přestoupila na druhý stupeň ZŠ, a tak jsem v červnu přihlásila svoji budoucí třídu – naše NOVÉ PRVŇÁKY.

V září byla akce ohrožena, trápil mě zánět šlach a nebylo jisté, zda budu moci s dětmi osobně denně chodit. Rodiče prvňáků se ale nenechali ani chvíli pobízet a nabídli, že s organizací pomohou a pěší týden tzv. rozejdou. Vytvořily se skupinky, které si vzájemně vypomáhaly s vyzvedáváním i doprovodem dětí, takže všechny děti ze třídy se mohly zapojit a alespoň nějakou část cesty do školy jít se spolužáky, rodiči, sourozenci i se mnou.

Akce se líbila a to jsme ještě netušili, že budeme krajskými přeborníky Libereckého kraje!

V LBC kraji se zapojilo 9 škol a my jsme VYHRÁLI!!

Jako cenu jsme obdrželi dárkové balíčky od firmy DM a ještě celodenní vstupenku pro celou třídu do EKOparku v Liberci. DĚKUJEME týmu Pěšky do školy!!

Díky všem rodičům, bez kterých by nebylo možné akci v takovém rozsahu zorganizovat. 

Na jaře jdeme zas!!

Za 1. ročník sepsala Mgr. Petra Roskovcová

C:UsersPetra RoskovcováDesktopPrvňáci 2023Září 23Foto závěr.jpeg 

APLIKACE MŮJ PRIMIREST

KONKURZNÍ ŘÍZENÍ

Biskupství litoměřické, se sídlem Dómské nám 1/1, 412 01 Litoměřice, vyhlašuje ve smyslu ustanovení § 166 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů,

KONKURZNÍ ŘÍZENÍ NA VEDOUCÍ PRACOVNÍ MÍSTO ŘEDITELE/ŘEDITELKY

Základní škola Antonína Bratršovského Jablonec nad Nisou se sídlem Saskova 2080/34, 466 01 Jablonec nad Nisou  

ŘEDITELSKÉ VOLNO ZÁŘÍ 2023

Ředitelka základní školy PhDr. Janina Křimská vyhlašuje v souladu s § 24 zákona č. 561/2004 Sb. na pátek 29. září 2023 ředitelské volno.

 

Předškoláček 2023-2024

Přihlášku naleznete zde

104 9 .

1 2 3 4 5

    

           

           

 

            

                   

           

                       

              

                  

    

      

 

                     

             

             

 

Matthew Stafford jerseys Mitchell Trubisky jerseys Odell Beckham Jr. jerseys Rob Gronkowski jerseys Russell Wilson jerseys T.J. Watt jerseys Todd Gurley II jerseys Tom Brady jerseys Von Miller jerseys
© 2011 Základní škola Antonína Bratršovského, foto: P. Kusala
Připravil PADOS, s.r.o.