Novinky

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY 2024/2025

Zápis do 1. třídy pro školní rok 2024/2025 do Základní školy Antonína Bratršovského proběhne ve středu 3. dubna 2024 od 8.00 do 16.00 hodin v budově 1. stupně v Opletalově 1266/4, 466 01 Jablonec nad Nisou.

Pro hladkou organizaci zápisu byla zveřejněna sdílená tabulka s časovým rozpisem.

FOTOREPORTÁŽ

Běh pro Zdravotního klauna ve fotoreportáži naleznete zde. Jedná se žákovskou tvorbu.

Autorka reportáže: Tereza Brouzdová
Autorka fotografií a videí: Thea Kittlerová

BĚH PRO ZDRAVOTNÍHO KLAUNA

V pondělí 11. března se konal charitativní Běh pro Zdravotního klauna, kterého se zúčastnili žáci ze všech ročníků. Spolu s nimi běželi kolem přehrad i učitelé, někteří rodiče a sourozenci.

Vybraná částka 2 800 Kč putovala do organizace Zdravotní klaun.

Spojili jsme příjemné s užitečným a charitativní běh jsme si všichni užili. Doufáme, že výtěžek z naší akce přinese radost a rozptýlení všem, kteří to potřebují.

 

PŘÍBĚHY NAŠICH SOUSEDŮ

Vážení přátele školy,

rádi bychom Vás pozvali na závěrečnou prezentaci projektu “Příběhy našich sousedů” ve kterém měli vybraní žáci 8. třídy oslovit pamětníka a zpracovat jeho životní příběh. Hotové reportáže, nejen našeho týmu, naleznete zde.

PŘEHLÍDKA DĚTSKÝCH RECITÁTORŮ

V sobotu 9.3. se naši žáci zúčastnili okresního kola recitační soutěže Dětská scéna, které se konalo v DDM Vikýř.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme Elišce Štefancové (1. třída) ke druhému místu ve své kategorii a Péťovi Podskalskému (3. třída) za třetí místo, ze kterého postupuje do krajského kola. 

 

MDŽ

Mezinárodní den žen nám velmi milým způsobem zpříjemnili naši žáci 8. ročníku pod taktovkou pana kolegy O. Tymoshchenka. Žáci nás potěšili nejen drobným dárkem, ale především vtipným outfitem. Posuďte sami!

NAPSALI O NÁS

Naši žáci mají nejlepší výsledky z testů na střední školy z matematiky i z českého jazyka ze všech škol v okrese. Proč tomu tak je? Dočtete se v Jabloneckém deníku.

VALENTÝN

Ve středu 14. 2. u nás proběhl "Valentýnský den". Jak jsme si ho užili, zveršoval šesťák Kryštof Macek.

KARNEVAL V DRUŽINĚ

A jak to probíhalo? Den před karnevalem jsme si vyzdobili prostory družiny a nafoukli barevné balonky. Karnevalový rej začal úvodním tancem, po kterém se představily různé pohádkové bytosti a zvířátka. Následovaly hudebně – pohybové soutěže: tanec s balonkem mezi čely, židličkovaná a hry v družstvech. Vyvrcholením karnevalového odpoledne byla tombola, na kterou se děti moc těšily. Na závěr maškarního rejdění si všichni zatančili tanec Jede, jede mašinka.

Myroslava Sabadosh

NEJLEPŠÍ NA JABLONECKU

Napsali o nás. Naše škola je v první pětici škol, jejichž žáci zvládali za posledních pět let zkoušky jak z češtiny, tak matematiky s nejvyšší úspěšností v jabloneckém okrese! Více zde nebo na stránkách Jabloneckého deníku.

NAŠE HUDEBNÍ VÝCHOVA V ROZHLASU

Výuka hudební výchovy na 2. stupni pod taktovkou paní učitelky Romany Halamové se dostala do reportáže Českého rozhlasu Vltava! Více zde.

ŠACHOVÝ TURNAJ

V pátek 19.1. se odehrálo v Josefově Dole okresní kolo přeboru základních škol v šachu v kategorii 1.- 5.třída. 

112 10 .

1 2 3 4 5

    

           

           

 

           

 

            

                   

           

                       

              

                  

    

      

 

                     

             

             

 

Matthew Stafford jerseys Mitchell Trubisky jerseys Odell Beckham Jr. jerseys Rob Gronkowski jerseys Russell Wilson jerseys T.J. Watt jerseys Todd Gurley II jerseys Tom Brady jerseys Von Miller jerseys
© 2011 Základní škola Antonína Bratršovského, foto: P. Kusala
Připravil PADOS, s.r.o.