Novinky

KONKURZNÍ ŘÍZENÍ

Biskupství litoměřické, se sídlem Dómské nám 1/1, 412 01 Litoměřice, vyhlašuje ve smyslu ustanovení § 166 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů,

KONKURZNÍ ŘÍZENÍ NA VEDOUCÍ PRACOVNÍ MÍSTO ŘEDITELE/ŘEDITELKY

Základní škola Antonína Bratršovského Jablonec nad Nisou se sídlem Saskova 2080/34, 466 01 Jablonec nad Nisou  

ŘEDITELSKÉ VOLNO ZÁŘÍ 2023

Ředitelka základní školy PhDr. Janina Křimská vyhlašuje v souladu s § 24 zákona č. 561/2004 Sb. na pátek 29. září 2023 ředitelské volno.

 

Předškoláček 2023-2024

Přihlášku naleznete zde

Aktuality

Vítáme vás v novém školním roce. Aktuální nabídku kroužků naleznete v záložce Kroužky, rozvrhy v aplikaci Bakaláři. Začínáme 4. září. Více informací o organizaci prvního týdne obdržíte od třídních učitelů.

 

PROVOZ O LETNÍCH PRÁZDNINÁCH

Oslava 30. výročí založení školy

V pátek 16. června 2023 se konala oslava 30. výročí založení Základní školy Antonína Bratršovského a výročí spolku Pro Gablonz ze švýcarského Weinfeldenu.  Více informací k slavnosti naleznete zde.

Děkujeme všem, kdo se zúčastnil slavnosti a pomohl s její přípravou.
 

Projekt PATRONI potřetí

Ve středu 19. dubna se konalo třetí setkání v rámci projektu PATRONI. Tentokrát připravili
program prvňáčci pro deváťáky. Tvořilo se z keramiky a vše doplnily úkoly ke Dni Země. Obě
třídy se společně setkají ještě v závěru školního roku, aby slavnostně zakončily tento
celoroční projekt.
 
    

VÝSLEDKY ZÁPISU DO PRVNÍ TŘÍDY 2023-24

Dne 5. dubna 2023 se konal v Základní škole Antonína Bratršovského Zápis do 1. třídy.

Výsledky zápisu naleznete zde

V seznamu nemohou být uvedena jména, Vaše dítě je tam proto uvedeno pod registračním číslem, které Vám bylo přiděleno během zápisu.

VÍTÁNÍ JARA

Třeťáci v pátek 31. 3. 2023 vítali jaro vynesením zimy. Do řeky Nisy vhodili "Moranu" (zimu) a  zpět do školy přinesli symbolické "líto" v podobě májky. :-)

Mgr. Andrea Choutková

    

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY 2023/2024

 Zápis do 1. třídy na školní rok 2023 – 2024 do Základní školy Antonína Bratršovského proběhne dne 5. dubna 2023 v čase 8.00 – 16.00 hodin v budově 1. stupně v Opletalově 1266/4, 466 01 Jablonec nad Nisou.    

Potřebné dokumenty ke stažení najdete níže.

Je nezbytné se zapsat do Časového harmonogramu. Prosíme, vyberte si čas, který Vám nejvíce vyhovuje, a zapište tam jméno svého dítěte – postačí křestní jméno a první písmeno příjmení (např. Karel N.). 

Více informací o průběhu zápisu a kritéria přijetí naleznete zde.

V případě dotazů nás kontaktujte:

E-mail: sekretariat@zsab.cz

Telefon na ředitelku školy: 737 476 635  

Časový harmonogram, Žádost i přijetíŽádost o odklad, Zápisní lístek 

 

 

 

ŽÁKOVSKÁ SOUTĚŽ BUSINESS TALENT 2022 - známe vítěze

Žákovská soutěž BUSINESS TALENT 2022 již zná vítěze! Stal se jím tým žáků z devátého ročníku naší školy. Všem našim podporovatelům tímto děkujeme!

Soutěže se zúčastnili žáci 8. a 9. ročníku. V prvním kole měli žáci za úkol zkonzultovat, vymyslet, zrealizovat a následně prodat pomůcku pro tělesně postižené. Všechny nápady byly velice povedené, ale vyhrát může jen jeden. Do finálního kola postoupil tým žáků z devítky s pomůckou - robotická ruka. Zadáním finálního kola bylo vytvořit originální video. Času moc nebylo a proto se náš tým hned po videu následně zaměřil na další propagaci. Tým vytvořil webové stránky a staral se o sociální sítě. Vyvrcholením soutěže bylo závěrečné vyhlášení v IQlandii. Nejprve se vyhlašovala divácká cena a pak následovalo vyhlášení hlavní ceny hodnocené porotou. Našemu týmu se podařilo zvítězit a sebou si odvezli nejenom výhru, ale i spoustu důležitých zkušeností do profesního života.  Gratulujeme!

PRVŇÁČCI V ŘÍŠI POHÁDEK

Tentokrát  proběhlo  setkání prvňáčků a jejich patronů z deváté třídy v duchu pohádek. Starší žáci zahráli malým popletené pohádky a pak společně řešili pohádkové úkoly.
Na závěr setkání si každý prvňáček se svým patronem popovídali o svých zálibách a o tom, co mají rádi. Koláž se svými preferencemi pak prezentovali ostatním. 
Prvňáčkům se na návštěvě deváté třídy moc líbilo a těší se na další společná dobrodružství.

 
 

83 7 .

1 2 3 4

          

    

           

 

            

                   

           

                       

              

                  

    

      

 

                     

             

             

 

Matthew Stafford jerseys Mitchell Trubisky jerseys Odell Beckham Jr. jerseys Rob Gronkowski jerseys Russell Wilson jerseys T.J. Watt jerseys Todd Gurley II jerseys Tom Brady jerseys Von Miller jerseys
© 2011 Základní škola Antonína Bratršovského, foto: P. Kusala
Připravil PADOS, s.r.o.