Novinky

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY 2020/21

Základní škola Antonína Bratršovského oznamuje, že se dne 1. dubna 2020 koná od 8.00 do 12.00 hodin a od 13.00 do 16:30 hodin v Opletalově 1266/4, 466 01 Jablonec nad Nisou Zápis do 1. třídy.  

V příloze naleznete další potřebné informace a tabulku s harmonogramem zápisu, která je již aktivní a můžete se do ní zapsat.

V případě dotazů nás kontaktujte:


Telefon: 604 244 232, 737 476 635 
 

OKRESNÍ KOLO PŘEBORU ŠKOL V ŠACHU V TURNOVĚ

Dne 21. ledna 2020 se čtyřčlenné družstvo chlapců z našeho 9. ročníku (Patrik Danilevič, Ondřej Mach, Jan Macháček a Jamin Sujeta) zúčastnilo Okresního kola přeboru škol v šachu v Turnově. Chlapci skončili na krásném 1. místě v šachovém turnaji v rapid šachu a na 2. místě v kategorii střední školy. Gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.

   

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2020

VÁNOČNÍ KONCERTY A TŘÍKRÁLOVÉ VYSTOUPENÍ

Zpěváčci ze školního pěveckého sboru Fialenky uspořádali pod vedením paní učitelky
Romany Halamové řadu vánočních vystoupení. Svými melodickými písničkami nás naladili na
příjemnou atmosféru adventního času. Vánoční koncertování vyvrcholilo v neděli 12. ledna
oblíbeným Tříkrálovým zpíváním v městském divadle. Získaný diplom i dárek v podobě
velkého plyšového pejska dětem udělaly velkou radost!
M. Surkovová
 
 

ŘEDITELSKÉ VOLNO PROSINEC 2019

Ředitelka základní školy PhDr. Janina Křimská vyhlašuje v souladu s § 24 zákona č. 561/2004 Sb. na pátek 20. prosince 2019 ředitelské volno.

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Ve čtvrtek 5. 12. navštívil naši školu Mikuláš se svou družinou. Tradiční mikulášské nadílky se jako vždy ujali žáci 9. ročníku. Mikulášova družina byla letos opravdu početná, v některých třídách měli čerti více práce, v první třídě neměli co dělat. Mikuláš jen chválil a poslechl si básničky a písničky. 

Většinou se děti shodly na tom, že vždy je co zlepšovat a Mikuláš slíbil, že si je za rok zase zkontroluje.

      

PŘEDVÁNOČNÍ EXKURZE DO PRAHY

V úterý 3. 12. žáci 9. ročníku navštívili Prahu. Program byl nabitý. Už od brzkého dopoledne jsme obdivovali krásy a historická zákoutí Pražského hradu. Zlatá ulička bez náporu turistů je opravdu kouzelná, dále jsme navštívili Baziliku sv. Jiří, Chrám sv. Víta a Vladislavský sál. To ještě nebylo vše, neboť hlavní část programu nás teprve čekala – prohlídka reprezentačních prostor Pražského hradu. Vánočně vyzdobené sály byly opravdu nádherné. Hrad jsme opouštěli kolem poledne a klasickou cestou přes Karlův most a Staroměstské náměstí dorazili do Muzea komunismu, které se nachází na Náměstí republiky. Na závěr budu citovat Tadeáše: „Výlet jsem si užil a v Praze jsem určitě nebyl naposled.“

P. Lejsková

        

VÍKENDOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ FIALENEK

Dětský pěvecký sbor Fialenky se o víkendovém soustředění ve dnech 15. - 17. listopadu 2019 na chatě Slovanka pilně připravoval na vánoční vystoupení. Děti se pod vedením paní učitelky Romany Halamové naučily nazpaměť 11 vánočních písní. O tvořivé dílničky, hry a zábavu se postaraly paní učitelka Mgr. Marie Surkovová a paní učitelka Mgr. Petra Roskovcová.Všichni jsme si to moc užili.

   

VYJÁDŘENÍ KE STÁVCE 6. LISTOPADU 2019

ŘEDITELSKÉ VOLNO 2019


Ředitelka základní školy PhDr. Janina Křimská vyhlašuje v souladu s § 24 zákona č. 561/2004 Sb. ve čtvrtek 31. října a v pátek 1. listopadu 2019 ředitelské volno.

DĚKUJEME ANONYMNÍMU DÁRCI

Dne 30. září 2019 přišla do školy složenka za sběr papíru v celkové výši 235,- Kč. Dárci, který papír do Kovošrotu donesl a částku nechal napsat na školu, velice děkujeme, moc si toho vážíme.
Peníze budou využity na nákup potřeb pro žáky (učebnice, knihy, drobné odměny atd.).

PLÁNUJEME ZÁJEZD DO ANGLIE

Po nějaké době opět plánujeme zájezd do Anglie. Tentokrát s cestovní kanceláří CK Scholare. Zájezd by se měl uskutečnit v termínu 14.-.19. června 2019. Více informací o zájezdu naleznete, zde.

188 16 .

1 2 3 4

           

           

            

            

           

                   

           

            

              

              

                  

    

      

 

                     

             

             

 

© 2011 Základní škola Antonína Bratršovského, foto: P. Kusala
Připravil PADOS, s.r.o.