8. třída

ROZVRH HODIN 8. TŘÍDA 2016/17

LYŽAŘSKÝ KURZ 7. A 8. TŘÍDY

Týden od 23. do 27. ledna jsme strávili na lyžařském kurzu ve skiareálu Severák. 4 dny jsme pilovali jízdu na snowboardech a sjezdových lyžích, pátý den jsme pak věnovali turistice na běžkách i bez. Povedený týden jsme si všichni moc užili, obrázky si můžete prohlédnout v galerii.

VÝTVARKA V PARKU

Navnaděni a inspirováni "land artem", jsme se vrhli do parku. Vznikla milá a zajímavá díla, která už pravděpodobně rozfoukal vítr, ale to nevadí...

Lída Kirchnerová, učitelka Vv 

 

EDUCA MYJOB - LIBEREC

V pátek 14. 10. 2016 navštívili žáci 8. ročníku veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí, který se konal v liberecké sportovní aréně. Letošní EDUCA měla v podtitulu „vyber si svou cestu". Většina žáků si skutečně poctivě procházela celou výstavní plochu, protože škol nejen z libereckého kraje se prezentovalo skutečně hodně. Přesto Jendu s Martinem mrzelo, že nenašli ani jednu střední školu, která by nabízela vzdělání v řízení železničního provozu. Kdo zrovna neprohlížel stánky jednotlivých škol, nebo nesoutěžil, tak mohl sledovat módní přehlídku Střední umělecko-průmyslové školy z Liberce a ukázky bojového umění a sebeobrany střední školy z Varnsdorfu. Po dvou hodinách všichni odcházeli s nejrůznějšími letáky a s přesvědčením, že budoucnost po deváté třídě existuje.

P. Lejsková

 

 

ZAČÁTEK ROKU V 8. TŘÍDĚ

Osmý školní rok začínáme ve stejném složení, nikdo neodešel ani nepřišel. Ve třídě se nám objevily nové skříňky a v rozvrhu hodin chemie. Už nyní je jasné, že zasedací pořádek se stane proměnlivým. První velkou akcí, která nás v nejbližší době čeká, bude veletrh vzdělávání Educa v Liberci. Bude to takový velký průzkum středních škol a učilišť u nás.

Všem přeji pohodový a úspěšný školní rok.                                                       

Pavla Lejsková

 

DIVADLO - TAJEMNÝ HRAD V KARPATECH

NÁVŠTĚVA POSLANECKÉ SNĚMOVNY

FOTO Z BRUSLENÍ

ÚVOD DO ŠKOLNÍHO ROKU 2015/16


 

 

 

 

 

© 2011 Základní škola Antonína Bratršovského, foto: P. Kusala
Připravil PADOS, s.r.o.