ŽÁKOVSKÁ SOUTĚŽ BUSINESS TALENT 2022 - známe vítěze

Žákovská soutěž BUSINESS TALENT 2022 již zná vítěze! Stal se jím tým žáků z devátého ročníku naší školy. Všem našim podporovatelům tímto děkujeme!

Soutěže se zúčastnili žáci 8. a 9. ročníku. V prvním kole měli žáci za úkol zkonzultovat, vymyslet, zrealizovat a následně prodat pomůcku pro tělesně postižené. Všechny nápady byly velice povedené, ale vyhrát může jen jeden. Do finálního kola postoupil tým žáků z devítky s pomůckou - robotická ruka. Zadáním finálního kola bylo vytvořit originální video. Času moc nebylo a proto se náš tým hned po videu následně zaměřil na další propagaci. Tým vytvořil webové stránky a staral se o sociální sítě. Vyvrcholením soutěže bylo závěrečné vyhlášení v IQlandii. Nejprve se vyhlašovala divácká cena a pak následovalo vyhlášení hlavní ceny hodnocené porotou. Našemu týmu se podařilo zvítězit a sebou si odvezli nejenom výhru, ale i spoustu důležitých zkušeností do profesního života.  Gratulujeme!


    

           

           

 

            

                   

           

                       

              

                  

    

      

 

                     

             

             

 

Matthew Stafford jerseys Mitchell Trubisky jerseys Odell Beckham Jr. jerseys Rob Gronkowski jerseys Russell Wilson jerseys T.J. Watt jerseys Todd Gurley II jerseys Tom Brady jerseys Von Miller jerseys
© 2011 Základní škola Antonína Bratršovského, foto: P. Kusala
Připravil PADOS, s.r.o.