LEPŠÍ MÍSTO VE ŠKOLE 2018

Naše škola se zapojila do zajímavého projektu „Lepší místo ve škole“, v němž celkem 7 základních škol z Jablonce soutěží  o 2 x 50.000 korun. Projekt finančně podpořila Nadace JABLOTRON. 

Samotný projekt je zacílen především na žáky. Ti mají za úkol přijít s nápadem, jak zlepšit prostředí své školy. Zaměřit se mohou opravdu na cokoli, záleží jen na jejich představivosti. Vyzkouší si, zda dokáží vyjádřit své myšlenky a zhodnotit jejich relevantnost, zda jsou schopni svým zápalem pro projekt nadchnout a přesvědčit své okolí ke spolupráci. Součástí projektu je vypracování prezentace, finančního rozpočtu a představení svého návrhu veřejnosti. Na závěr soutěže žáci budou svůj projekt prezentovat před sponzory, a pokud uspějí, pak ho díky jejich finanční pomoci mohou zrealizovat.

Vzhledem k počtu zúčastněných škol je naděje na výhru skutečně vysoká. Proto Vás prosíme, naslouchejte svým dětem, pomozte jim, podpořte je v jejich úsilí a hlavně HLASUJTE PRO NÁS!

Více informací k projektu naleztete zde.  

      


    

 

           

 

            

                   

           

                       

              

                  

    

      

 

                     

             

             

 

Matthew Stafford jerseys Mitchell Trubisky jerseys Odell Beckham Jr. jerseys Rob Gronkowski jerseys Russell Wilson jerseys T.J. Watt jerseys Todd Gurley II jerseys Tom Brady jerseys Von Miller jerseys
© 2011 Základní škola Antonína Bratršovského, foto: P. Kusala
Připravil PADOS, s.r.o.