SPORT

LYŽAŘSKÝ KURZ - STŘEDA

Třetí den nám počasí příliš nepřálo a mlhu doplňoval déšť. S nepřízní počasí jsme se statečně poprali a až na drobné výjimky se nám podařilo zdolat nejprudší a nejsložitější sjezdovku v areálu - kotvu na Jihu. Zítra budou snowboardisté ve dvou skupinách, aby se pokročilí měli šanci zlepšit, lyžaři už zvládnou tempo v jedné skupině.

Dana Tkáčová, Romana Halamová a Vítek Balej

 

LYŽAŘSKÝ KURZ - ÚTERÝ

I druhý den lyžařského kurzu se vydařil. Maličko jsme přeskupili lyžařská družstva a trénovali jsme carvingové oblouky, nakonec se podařily všem. Snowboardisté také pilují jízdu, aby se zítra pokusili zdolat prudší a rychlejší vlek. Držíme palce a těšíme se na zítra!

Dana Tkáčová, Romana Halamová a Vítek Balej 

 

LYŽAŘSKÝ KURZ - PONDĚLÍ

22. ledna 2018 za sebou máme první den lyžařského kurzu 7. třídy. Tři skupiny, dvě lyžařské a jedna snowboardová si užiily první den parádního lyžování ve skiareálu Severák.

Daří se nám a těšíme se na další dny :).

Dana Tkáčová, Romana Halamová a Vítek Balej   

 

LYŽAŘSKÝ KURZ 7. TŘÍDA

Lyžařský kurz se uskuteční 22. - 26. ledna 2018 v lyžařském areálu Severák. Pondělí až čtvrtek lyžařský a snowboardový výcvik, pátek běžecké lyžování, turistika. 

Další informace naleznete v příloze včetně seznamu žáků a podkladů, které ještě neodevzdali.

Dana Tkáčová 

DokladyInformaceLékařské potvrzení a pravidla kurzu

 

BADMINTONOVÝ TURNAJ DÍVEK

Dnes jsme sehrály badmintonový turnaj ve kterém zvítězily deváťačky Zuzka Krieglerová s Terkou Havrdovou, další pořadí si můžete prohlédnout v tabulce. Důležité je, že nás hra bavila a určitě se jí budeme věnovat i v budoucnu.

Dana Tkáčová

BADMINTONOVÝ TURNAJ 8. A 9. TŘÍDA CHLAPCI

11. 12. jsme sehráli turnaj dvojic v badmintonu. V ostré konkurenci téměř všech chlapců (chyběl pouze Filip Hartman) sehrál každý pár 7 zápasů. První místo obsadila dvojice Dan Šeps a Michal Buk, druzí Kryštof Křelina a Honza Sejkora, na třetím místě David Stuchlík a Karel Čáp.

Ostatní výsledky si můžete prohlédnout zde.

Dana Tkáčová 

 

 

BADMINTON V TĚLESNÉ VÝCHOVĚ

Opět jsme si vyzkoušely nový sport, tentokrát badminton. Hra je poměrně těžká, ale nevzdáváme se, trénujeme údery, podání, pravidla i hru a těšíme se na závěrečný trunaj...

Dana Tkáčová 

 

BADMINTONOVÝ TURNAJ 6. A 7. TŘÍDY

O tělesné výchově jsme sehráli badmintonový turnaj chlapců. Na prvním místě, se sedmi vítězstvími byl Jamin Sujeta, druhé místo Jonáš Paldus, třetí místo Patrik Danilevič.

Seznámili jsme se s novým sportem a hodina uběhla jako nic... 

Dana Tkáčová 

Výsledky

 

GYMNASTIKA NA KLADINĚ I NA TYČI

V úterý 5. prosince si polovina dívek vybrala o tělesné výchově gymnastiku. Šplhalo se o tyči, vyzkoušely jsme kladinu, prostná i kruhy. Druhá část si zahrála badmintonový miniturnaj, příště si sportovní odvětví vyměníme...

Jana Kekulová a Dana Tkáčová 

 

PŘEDVÁNOČNÍ SPORTOVÁNÍ

20. prosince od 10.30 do 12.00 hod pořádáme v Městské hale, stejně jako v loňském roce, předvánoční sportování. Pro žáky bude připravený florbalový turnaj mezi 6. - 9. třídou. Hrát se bude systémem každý s každým, 6. a 7. třída 5 + 1, 8. a 9. třída 4 + 1, hrací doba 10 minut. Dívky se mohou, ale nemusí zúčastnit. Dále bude zorganizovaný turnaj ve stolním tenisu - dvojhry. Losování pořadí jednotlivých zápasů v obou turnajích proběhne na místě. Kdo nehraje, fandí!

Dana Tkáčová 

 

BRUSLÍME JAKO KRASOBRUSLAŘKY...

Všechny listopadové tělocviky tráví celá škola na ledové ploše a děláme pokroky. Jízda vpřed, cibulky, odšlapování, jízda po jedné noze, není nic, co bychom se nepokusili naučit...

Dana Tkáčová 

 

BRUSLENÍ V LISTOPADU

Od 6. do 30. listopadu 2017 bruslíme!!!
Odcházíme společně od Scolarestu (13.15 hod, rozchod před Městským zimním stadionem, 15.00 hod)
Potřebujete:
- nabroušené brusle (brusle je možné nabrousit na zimním stadionu pouze tento týden, denně 9.00 - 21.00 hod, příští týden nelze, službu mají ledaři co nebrousí, cena 40,- Kč) 
- seřízenou a správně utaženou helmu
- pohodlné, prodyšné oblečení
- lyžařské rukavice, které chrání celou ruku

Dana Tkáčová     

67 6 .

1 2 3 4 5 6

       

                   

           

           

                  

           

              

                 

 

 

         

 

© 2011 Základní škola Antonína Bratršovského, foto: P. Kusala
Připravil PADOS, s.r.o.