SPORT

BĚHALI JSEM KOLEM DRUHÉ PŘEHRADY

Všichni žáci druhého stupně běhali o tělesné výchově v květnu kolem druhé přehrady. Překvapivě dívky byly lepší než chlapci a celkově zvítězila Hristina Atanasova časem 4:45, druhý André Pešta 4:48 a třetí opět dívka Adéla Tichá 4:51.

Dana Tkáčová 

TĚLESNÁ VÝCHOVA NA DRAČÍCH LODÍCH

V úterý 12. června 2018 dívčí tělesná výchova na dračích lodích.

Dana Tkáčová

Informace 

NA KOLECH NA BRAMBERKU

Dnes jsme o tělesné výchově dobyli rozhlednu Bramberk. 16 km, průměrná rychlost 14 km/h, stoupání 398 m, maximální nadmořská výška 794 m n. m. a pochvala všem zúčastněným chlapcům z 8. a 9. třídy.

Dana Tkáčová a Pavla Lejsková 

4. 6. 2018 

 

 

BADMINTONOVÝ TURNAJ MLADŠÍ CHLAPCI

Kvůli děštivému počasí jsme čtvrteční hodinu tělesné výchovy (15. května) sehráli v hale turnaj v badmintonu. Turnaj se povedl, vítězové si odnesli sladké ceny, pro velký úspěch jistě ještě zopakujeme...

Dana Tkáčová 

 

IN-LINE DÍVKY

Tělesné výchovy v květnu jsme věnovaly in-line bruslení. Všem se nakonec podařilo zdolat nástrahy 8 koleček a tělocvik si užít...

Dana Tkáčová a Jana Kekulová

 

 

CYKLISTIKA 8. A 9. TŘÍDA CHLAPCI

Pondělí 28. 5. a 4. 6. 2018 tělesná výchova na kolech. Informace

Dana Tkáčová 

CYKLISTICKÝ KURZ 8. TŘÍDY 2018

Cyklistický kurz se koná 25. – 27. června 2018, další podklady v příloze.

Dana Tkáčová 

 

IN-LINE BRUSLENÍ 6. - 9. TŘÍDA DÍVKY

KDY: úterý 15., 22., 29. května 2018, 13.15 - 15.00 hod (celkem 3 lekce), odcházíme společně od Scolarestu (13.15 hod, rozchod na levém břehu hráze u loděnic v 15.00 hod). V případě nepříznivého počasí jdeme do haly a bude náhradní termín 5. nebo 12. června.

KDE: In-line dráha a asfaltová hřiště u přehrady

DĚTI POTŘEBUJÍ: in-line brusle, přilbu (BEZPODMÍNEČNĚ NUTNÁ), chrániče rukou, kolen, loktů (dobrovolné)

TENISOVÝ STOLNÍ TURNAJ

Pondělní tělesnou výchovu 8. třídy jsme věnovali stolnímu tenisu. Po nezbytném rozehrání a vysvětlení pravidel, sehráli osmáci doplnění o dva deváťáky turnaj. Zvítězila dvojice Kryštof a Matyáš F., všichni si dobře zahráli.

Dana Tkáčová

 

FOTBALOVÝ TURNAJ STARŠÍCH CHLAPCŮ

Fotbalový blok jsme v pondělí 26. března zakončili turnajem ve fotbale, tentokrát na dvou kurtech. Hra byla proto mnohem náročnější než obvykle. S délkou trvání hry (2 x 10 min) i velikostí hřiště se nejlépe vypořádal tým vedený fotbalistou Kryštofem Křelinou, skvělý v bráně byl Jenda Lang a bojovní v poli Honza Sejkora a Dan Šeps. Vyhráli oba zápasy a právem zvítězili, gratulujeme!

Dana Tkáčová 

DÍVČÍ TURNAJ V PŘEHAZOVANÉ

Velká pochvala všem dívkám za skvělý přístup k turnaji v přehazované. Bojovné nasazení, pochopení pravidel a skvělá hra, to vše předvedly všechny týmy v turnaji. První tým však může být jenom jeden. Zvítězily tyto dívky: Nikča Grabmüllerová, Adéla Tichá, Eliška Polmová, Nela Vávrová, Anička Kovářová a Terka Košvancová. Gratulujeme!

Dana Tkáčová 

 

 

BASKETBALOVÝ TURNAJ 6. A 7. TŘÍDA

Stejně jako v pondělí, proběhl na dnešní tělesné výchově turnaj 6. a 7. tříd. Chlapci si opět vylosovali barevné týmy, hrálo se systémem každý s každým, tentokrát o minutu méně - 7 minut. Vyhrálo družstvo černých ve složení: Vilém Herkner, Patrik Danilevič, Tadeáš Paldus a Vojta Černý, za tým žlutých, kteří skončili druzí v pořadí hráli: Jamin Sujeta, Honza Macháček a Jonáš Paldus. Třetí v pořadí, nejbojovnější a s nejmenší celkovou výškou, byli červení (Lukáš Šeps, David Stránský a Matěj Pabyška). Ćtvrté místo patřilo oranžovým (Jonáš Mikeš, David Mrskoš, Marek Blahout a Patrik Řejha).

Dana Tkáčová 

 

72 6 .

1 2 3 4 5

            

           

           

           

                   

           

            

              

              

                  

    

        

            

            

 

© 2011 Základní škola Antonína Bratršovského, foto: P. Kusala
Připravil PADOS, s.r.o.