SPORT

PÁTÝ DEN NA LYŽAŘSKÉM KURZU

Závěrečný den na lyžařském kurzu jsme strávili všichni bez výjimky na běžkách. Pro někoho poprvé, pro někoho pravidlený druh pohybu, ale všichni doběhli bez problému na Královku, kde jsme ochutnali zasloužený pohár nebo koláč.

Dana Tkáčová a Romana Halamová

 

ČTVRTÝ DEN NA LYŽAŘSKÉM KURZU

I čtvrtek se vydařil, počasí je stále slunečné stejně jako naše nálada. Stále se zlepšujeme, i když únava narůstá a otlučenin přibývá... Zítra si vyzkoušíme běžky a zakončíme týdenní lyžařský kurz mohutným SKOL!

Dana Tkáčová a Romana Halamová

 

TŘETÍ DEN NA LYŽAŘSKÉM KURZU

Středeční - třetí den, který měl být kritický jsme prožili bez problémů, opět lyžováním a snowboardováním s radostí a velkou chutí. Stále se zlepšujeme, dnes jsme využili snowboardového instruktora, který nám poradil nové postupy a fígle.

Dana Tkáčová a Romana Halamová 

DRUHÝ DEN NA LYŽAŘSKÉM KURZU

V úterý jsme na lyžařském kurzu pokračovali ve zdokonalování oblouků a pouštěli jsme se na strmější a rychlejší sjezdovky. Vše zvládáme pouze s drobnými pády a stále nás sníh i slunečné počasí těší...

Dana Tkáčová a Romana Halamová 

PRVNÍ DEN NA LYŽAŘSKÉM KURZU

21. ledna 2019 za sebou máme první den lyžařského kurzu 7. třídy. Dvě skupiny - lyžařská a snowboardová si užily první den parádního lyžování ve skiareálu Severák. Počasí nám přeje, všichni zvládáme jízdu na vleku i oblouky dolů... 

Daří se nám a těšíme se na další dny :).

Dana Tkáčová a Romana Halamová   

 

BRUSLENÍ SE ŠKOLIČKOU

4.B - V pondělí 10. prosince jsme obdrželi diplom za skvělé ukončení pěti lekcí bruslení s bruslařskou školou "Veselá bruslička". Všem se nám dařilo a díky tomu, že bruslíme již čtvrtým rokem, umíme to velmi dobře.

Dana Tkáčová - učitelka TV
 
 

PODZIMNÍ BRUSLENÍ 2018


11/2018: Tři listopadové tělocviky strávila  celá škola na ledové ploše. Vylepšili jsme techniku, jezdili  před i vzad, odšlapovali, jezdili po jedné noze, vyzkoušeli jsme curling, hokej i krasobruslení a hlavně nás to bavilo….

 

Dana Tkáčová 

 

  

BĚH KOLEM DRUHÉ PŘEHRADY

11/2018: V běhu okolo druhé přehrady, což je zhruba 1000 metrů, byla nejlepší dívkou Hristiana Atanasova z 8. třídy v čase 4,44 min, následovaná Adélou Tichou (4,57 min)a Lucií Královou (5.10 min). Nejrychlejším chlapcem byl deváťák Kryštof Křelina v čase 4.22 min následovaný Patrikem Danilevičem (4.33 min) a Honzou Sejkorou (4.42 min). Pro velký úspěch na jaře určitě zopakujeme... 

Dana Tkáčová 

 

TĚLESNÁ VÝCHOVA NA KOLECH

Tělocviky na druhém stupni byly v září byly cyklistické. Třikrát jsme zdolali „velké“ převýšení až na Jindřichov, užili si pohodu, krásné počasí a celkem ujeli asi 50 km.

Dana Tkáčová

KITING O TĚLOCVIKU

Že je pouštění draků zábava nejen pro malé děti jsme se přesvědčili o pondělní tělesné výchově (1.stupeň).

Opravdu jsme si to užili....

Dana Tkáčová

8. 10. 2018

 

DÍVČÍ TĚLESNÁ VÝCHOVA NA DRAČÍCH LODÍCH

Dívčí tělocvik 12. června jsme strávili netradičně, na dračích lodích. Velké poděkování patří panu Tomáši Svolinskému z RK Dragons, který nám věnoval svůj čas, vše vysvětlil a přehradu s námi několikrát obeplul. Komu se líbilo, je zván na zářijový nábor, informace na: RK Dragons.

Dana Tkáčová 

 

NA KOLECH NA SLOVANCE

11. června jsme o tělesné výchově vyjeli až na Slovanku. 20 km, průměrná rychlost 13 km/hod, převýšení 490 m a nejvýše jsme byli 817 m n. m. Opět pochvala všem chlapcům!

Dana Tkáčová a Pavla Lejsková 

 

72 6 .

1 2 3 4

            

           

           

           

                   

           

            

              

              

                  

    

        

            

            

 

© 2011 Základní škola Antonína Bratršovského, foto: P. Kusala
Připravil PADOS, s.r.o.