SPORT

BRUSLENÍ SE ŠKOLIČKOU

4.B - V pondělí 10. prosince jsme obdrželi diplom za skvělé ukončení pěti lekcí bruslení s bruslařskou školou "Veselá bruslička". Všem se nám dařilo a díky tomu, že bruslíme již čtvrtým rokem, umíme to velmi dobře.

Dana Tkáčová - učitelka TV
 
 

PODZIMNÍ BRUSLENÍ 2018


11/2018: Tři listopadové tělocviky strávila  celá škola na ledové ploše. Vylepšili jsme techniku, jezdili  před i vzad, odšlapovali, jezdili po jedné noze, vyzkoušeli jsme curling, hokej i krasobruslení a hlavně nás to bavilo….

 

Dana Tkáčová 

 

  

BĚH KOLEM DRUHÉ PŘEHRADY

11/2018: V běhu okolo druhé přehrady, což je zhruba 1000 metrů, byla nejlepší dívkou Hristiana Atanasova z 8. třídy v čase 4,44 min, následovaná Adélou Tichou (4,57 min)a Lucií Královou (5.10 min). Nejrychlejším chlapcem byl deváťák Kryštof Křelina v čase 4.22 min následovaný Patrikem Danilevičem (4.33 min) a Honzou Sejkorou (4.42 min). Pro velký úspěch na jaře určitě zopakujeme... 

Dana Tkáčová 

 

TĚLESNÁ VÝCHOVA NA KOLECH

Tělocviky na druhém stupni byly v září byly cyklistické. Třikrát jsme zdolali „velké“ převýšení až na Jindřichov, užili si pohodu, krásné počasí a celkem ujeli asi 50 km.

Dana Tkáčová

KITING O TĚLOCVIKU

Že je pouštění draků zábava nejen pro malé děti jsme se přesvědčili o pondělní tělesné výchově (1.stupeň).

Opravdu jsme si to užili....

Dana Tkáčová

8. 10. 2018

 

DÍVČÍ TĚLESNÁ VÝCHOVA NA DRAČÍCH LODÍCH

Dívčí tělocvik 12. června jsme strávili netradičně, na dračích lodích. Velké poděkování patří panu Tomáši Svolinskému z RK Dragons, který nám věnoval svůj čas, vše vysvětlil a přehradu s námi několikrát obeplul. Komu se líbilo, je zván na zářijový nábor, informace na: RK Dragons.

Dana Tkáčová 

 

NA KOLECH NA SLOVANCE

11. června jsme o tělesné výchově vyjeli až na Slovanku. 20 km, průměrná rychlost 13 km/hod, převýšení 490 m a nejvýše jsme byli 817 m n. m. Opět pochvala všem chlapcům!

Dana Tkáčová a Pavla Lejsková 

 

BĚHALI JSEM KOLEM DRUHÉ PŘEHRADY

Všichni žáci druhého stupně běhali o tělesné výchově v květnu kolem druhé přehrady. Překvapivě dívky byly lepší než chlapci a celkově zvítězila Hristina Atanasova časem 4:45, druhý André Pešta 4:48 a třetí opět dívka Adéla Tichá 4:51.

Dana Tkáčová 

TĚLESNÁ VÝCHOVA NA DRAČÍCH LODÍCH

V úterý 12. června 2018 dívčí tělesná výchova na dračích lodích.

Dana Tkáčová

Informace 

NA KOLECH NA BRAMBERKU

Dnes jsme o tělesné výchově dobyli rozhlednu Bramberk. 16 km, průměrná rychlost 14 km/h, stoupání 398 m, maximální nadmořská výška 794 m n. m. a pochvala všem zúčastněným chlapcům z 8. a 9. třídy.

Dana Tkáčová a Pavla Lejsková 

4. 6. 2018 

 

 

BADMINTONOVÝ TURNAJ MLADŠÍ CHLAPCI

Kvůli děštivému počasí jsme čtvrteční hodinu tělesné výchovy (15. května) sehráli v hale turnaj v badmintonu. Turnaj se povedl, vítězové si odnesli sladké ceny, pro velký úspěch jistě ještě zopakujeme...

Dana Tkáčová 

 

IN-LINE DÍVKY

Tělesné výchovy v květnu jsme věnovaly in-line bruslení. Všem se nakonec podařilo zdolat nástrahy 8 koleček a tělocvik si užít...

Dana Tkáčová a Jana Kekulová

 

 

67 6 .

1 2 3 4

    

     

                

           

           

                  

           

              

                 

 

 

         

 

© 2011 Základní škola Antonína Bratršovského, foto: P. Kusala
Připravil PADOS, s.r.o.