9. třída

JAK BYLO NA CYKLISTICKÉM KURZU...

Na cyklistickém kurzu bylo jednoduše skvěle,,, Přestože jsme na něm byli pouze 3 dny a jenom jednu noc, kterou jsme spali na Bartošově Peci, moc jsme si kurz užili. Cyklistika, plavání, lukostřelba nebo jenom pohoda být spolu. Nevadilo ani 75 kilometrů, které jsme nakonec zdolali. 

 

LYŽAŘSKÝ KURZ 7. A 8. TŘÍDY

Týden od 23. do 27. ledna jsme strávili na lyžařském kurzu ve skiareálu Severák. 4 dny jsme pilovali jízdu na snowboardech a sjezdových lyžích, pátý den jsme pak věnovali turistice na běžkách i bez. Povedený týden jsme si všichni moc užili, obrázky si můžete prohlédnout v galerii.

VÝTVARKA V PARKU

Navnaděni a inspirováni "land artem", jsme se vrhli do parku. Vznikla milá a zajímavá díla, která už pravděpodobně rozfoukal vítr, ale to nevadí...

Lída Kirchnerová, učitelka Vv 

 

EDUCA MYJOB - LIBEREC

V pátek 14. 10. 2016 navštívili žáci 8. ročníku veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí, který se konal v liberecké sportovní aréně. Letošní EDUCA měla v podtitulu „vyber si svou cestu". Většina žáků si skutečně poctivě procházela celou výstavní plochu, protože škol nejen z libereckého kraje se prezentovalo skutečně hodně. Přesto Jendu s Martinem mrzelo, že nenašli ani jednu střední školu, která by nabízela vzdělání v řízení železničního provozu. Kdo zrovna neprohlížel stánky jednotlivých škol, nebo nesoutěžil, tak mohl sledovat módní přehlídku Střední umělecko-průmyslové školy z Liberce a ukázky bojového umění a sebeobrany střední školy z Varnsdorfu. Po dvou hodinách všichni odcházeli s nejrůznějšími letáky a s přesvědčením, že budoucnost po deváté třídě existuje.

P. Lejsková

 

 

ZAČÁTEK ROKU V 8. TŘÍDĚ

Osmý školní rok začínáme ve stejném složení, nikdo neodešel ani nepřišel. Ve třídě se nám objevily nové skříňky a v rozvrhu hodin chemie. Už nyní je jasné, že zasedací pořádek se stane proměnlivým. První velkou akcí, která nás v nejbližší době čeká, bude veletrh vzdělávání Educa v Liberci. Bude to takový velký průzkum středních škol a učilišť u nás.

Všem přeji pohodový a úspěšný školní rok.                                                       

Pavla Lejsková

 

DIVADLO - TAJEMNÝ HRAD V KARPATECH

NÁVŠTĚVA POSLANECKÉ SNĚMOVNY

FOTO Z BRUSLENÍ

ÚVOD DO ŠKOLNÍHO ROKU 2015/16


 

 

 

 

 

© 2011 Základní škola Antonína Bratršovského, foto: P. Kusala
Připravil PADOS, s.r.o.